Cze 26

Hosting jest rzeczą, którą należy uważnie wybierać. Wiele osób chce zaoszczędzić na tym. Ale nie zawsze się to opłaca. Tani hosting czasem jest za słaby, by sprostać naszym wymaganiom. Są oczywiście kwestie, w których spełnia wszystkie wymagania. Ale zawsze warto najpierw sprawdzić, zanim ktoś zdecyduje się na pracę na tanim hostingu.

Cena taniego hostingu

Tani hosting to pojęcie względne. tani hostingDla osoby, która dużo zarabia, tani może znaczyć 300 złotych. No ale myślę, że dla większości użytkowników Internetu cena taniego hostingu wynosi poniżej 50 zł na rok. Są firmy, które oferują nawet cenę 15 zł za rok, ale jest to cena netto, więc do tego dojdzie jeszcze VAT. Oczywiście taka cena zapewnia bardzo słaby hosting.

Co oferuje tani hosting?

Wszystko zależy od rodzaju taniego hostingu, który ktoś sobie wybierze. Na przykład powyżej wymieniona firma oferuje cenę 15 zł za rok. Jest to cena naprawdę taniego hostingu. Oferuje on zaledwie 1GB pojemności dysku, co jest małą wartością, a transfer miesięczny wynosi 20 GB.
W tym tanim hostingu można założyć tylko 10 domen i 50 subdomen. A troszeczkę droższy zapewnia już ich dwa razy więcej. Taki za 15 zł oferuje nam 50 baz MySQL. Możemy również na nim założyć 100 kont pocztowych. Podsumowując jest to dość słaby hosting.

Co można postawić na tanim hostingu?

Tani hosting nie pociągnie wszystkiego. Niestety, ale nie da rady. Wiele osób uważa, że ten wyżej wymieniony, nadaje się na forum dyskusyjne. Na tanim hostingu nie da się tego zrobić, ponieważ powstaje za duże obciążenie. Za to doskonale sobie radzi ze stronami prywatnymi, gdzie nie ma zbyt wielkiego obciążenia. Niektórzy uważają, że można również na nim postawić strony firmowe. Ale to wszystko zależy od tego, co oferuje dana firma hostingowa za bardzo małą cenę.

My zachęcamy do skorzystania z taniego hostingu dostępnego w firmie Hoste.pl. Opis tego hostingu znajduje się na stronie www.hoste.pl/hosting/serwer-eco. na niej też można złożyć zamówienie i cieszyć się tanim hostingiem bez zbędnych limitów ograniczających.

Zostaw komentarz

Uwaga: Po dodaniu, komentarz musi zostać zatwierdzony przez Redaktora.