Cze 28

Zadaniem lokalnej społeczności gmina Dopiewo z należytą dbałością dokłada starań do poprawienia komfortu ich codziennego życia. Potwierdzeniem dużej troski o zdrowie lokalnej społeczności jest zlokalizowanie aż dwóch aptek na terenie gminy Dopiewo.

O jednej z nich postaramy się napisać w ramach tego artykułu. Apteka ta warta jest uwagi, ze względu na pojawienie się ich nowej strony internetowej, która umożliwia wcześniejsze zamówienie leków w aptece po które przyjdziemy w umówionym terminie. System znacznie usprawnia obsługę klientów apteki.

Trochę historii apteki w Dopiewie

DopiewoNasza Apteka już od ponad piętnastu lat świadczy profesjonalne usługi na terenie Dopiewa.

Doświadczenie zdobyte przez lata działalności na lokalnym rynku pozwoliło stworzyć idealnie dopasowaną zarówno do potrzeb jak i oczekiwań wszystkich klientów ofertę, która jest przyjazna nie tylko pod względem urozmaicenia dostępnego w sprzedaży asortymentu ale również konkurencyjnych jak na rynek farmaceutyczny cen.

Asortyment apteki

Klienci mogą liczyć nie tylko na bardzo bogaty asortyment leków farmaceutycznych, preparatów naturalnego pochodzenia oraz kosmetyków najwyższej jakości ale również na niezwykle fachową obsługę wysoko wykwalifikowanego personelu. Nasza Apteka na bieżąco uzupełnia swoją ofertę o nowości dopiero pojawiające się na rynku farmaceutycznym oraz tańsze zamienniki przepisywanych przez lekarzy preparatów.

Ułatwienie zamawiania w aptece

Dla ułatwienia dostępu do oferty dostępnych w sprzedaży preparatów, apteka udostępniła na stronach swoje firmowego serwisu formularz umożliwiający składanie zamówień drogą online. Dzięki możliwości zamawiania przez Internet przepisanych przez lekarza preparatów apteka daje pewność swoim klientom, że w ustalonym terminie czekać na nich będą nawet trudno dostępne w codziennej sprzedaży leki. Formularz dostępny jest pod adresem http://apteka-nasza.pl. Nic prostszego, wejdź na stronę, wypełnij formularz i zamów leki!

Zostaw komentarz

Uwaga: Po dodaniu, komentarz musi zostać zatwierdzony przez Redaktora.